Blog

Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky !

Vánoce jsou za dveřmi a je třeba začít hledat vhodné dárky pro vaše blízké. Proto tady pro Vás máme několik typů na  dárky, které potěší opravdu každého.

Správný dárek

Dárky mají rádi všichni, o tom žádná, ale jak vybrat ten správný dárek? Existují tři body, nad kterými je třeba se zamyslet, než vyberete dárek, který potěší, ale bude zároveň i užitečný a šikovný.

Pro koho

Je třeba zvážit, pro koho je dárek určený. Svému dědovi byste určitě nekoupili skateboard a svému pubertálnímu synovi knihu.

Bude se mu hodit

Take je dobré se zamyslet, jestli se dané osobě bude dárek hodit, nebo jestli jej nebude mít jen k podepření staré skříňe.

Když ho neznám

Někdy osobu prostě neznáme a proto by se hodil neutrální dárek. To je například jídlo – to má rád každý.

Pokud stále nevíte co vybrat, tak tady pro Vás máme několik konkrétních nápadů na dárky, které rozhodně potěší každého.

Parní mop 5 v 1

POMOCNÍK PRO VŠECHNY MAMINKY

Představujeme vám revoluční způsob úklidu v podobě tohoto vysoce praktického parního mopu 5v1. Nyní si na úklid celého bytu či domu pohodlně vystačíte jen s jedním přístrojem, a navíc bez použití čisticích prostředků. Jedinečnost parního mopu spočívá ve využití páry, která ničí roztoče a bakterie během pár sekund. 

Univerzální nabíječka 14 v 1

potěší každého

Už Vás unavuje neustálé hledání správného adaptéru k Vašemu elektronickému zařízení? Máte plný šuplík různých druhů nabíječek a stejně Vám nalezení té pravé zabírá denně až několik desítek minut? Jestli je Vám tato situace povědomá, máme pro Vás snadné řešení v podobě Univerzální nabíječky 14v1.

Bezpečnostní batoh s USB nabíječkou

Nenechte se okrást

Jeho multifunkčnost nezná mezí! V prvé řadě pokud se vám vybije telefon, nezoufejte, stačí mít USB kabel při sobě, a po zapojení do portu v batohu začnete okamžitě nabíjet! Další jeho výhodou je, že je voděodolný – můžete tak na něj vylít co chcete, nebo může klidně i sprchnout! Pokud jedete na kole v noci, bude vás vidět díky odrazce, jež je umístěna na batohu. Batoh je taktéž vybaven tajnou kapsou, kam můžete strčit svoje cennosti. Celý jeho design je navržen tak, aby byl opatřen proti krádežím! Zip je důkladně schován, takže se zloděj do batohu jen tak nedostane. Je vyrobený z kvalitního polyesteru a je prodyšný. Vaše záda tak budou bezpečně suchá!

A je toho mnohem více !

Tipů na dárky je opravdu mnoho, proto si prohlédněte náš e-shop, kde naleznete  dárky pro vaše blízké za skvělou cenu.

Související přízpěvky

Leave a Comment